• A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése
               

TeSzedd! szemétszedési mozgalom 2017.

Nyomtatás

Tisztább, zöldebb világban élni - településünk ismét csatlakozott a TeSzedd! országos, szemétszedési mozgalomhoz.


7 évvel ezelőtt vált cselekvéssé az ötlet: tegyünk valamit közösen azért, hogy tisztább, rendezettebb környezetben éljünk! E gondolat jegyében született meg Európa legnagyobb önkéntes mozgalma, a TeSzedd! akció. 


Idén szeptember 15-én, községünk lelkes önkéntesei újfent sokat tettek a falu tisztaságáért. Az Alsóörsi Polgári Nyugdíjas Egyesület tagjai -a hagyományokhoz híven- lefestették a Faluközpontban lévő közkedvelt játszótéri elemeket.

Köszönettel tartozunk közösségi munkájukért!

Hebling Zsolt
polgármester

 

 

Módosítás: ( 2017. szeptember 18. hétfő, 08:47 )  

Praktikumtár

Balaton riviéra

Vízparti szállás

Fogyasztóbarát

Balaton Best Card