• A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése
               

Ballagó diákjaink a Községházán

Nyomtatás

 A végzős nyolcadikos diákjaink, idén is látogatást tettek a községházán, ahol köszönetüket is kifejezve, búcsút vettek a község vezetőitől.

Szép hagyomány Alsóörsön, hogy az Endrődi Sándor Református Iskola és Kézilabda Utánpótlás Központ nyolcadikos végzősei (idén május 31-én) a ballagás előtt felkeresik a község vezetőit, megköszönik a döntéshozók munkáját, tablóképpel kedveskednek (amely egy évig látható a Községháza kitüntetéseket, ereklyéket tartalmazó üveges vitrinébe). Elmondják, hová vezet útjuk további tanulmányaik során, a település vezetői pedig sok sikert kívánnak ehhez, s az életükhöz, valamint megvendégelik a diákokat.

Módosítás: ( 2019. június 17. hétfő, 08:06 )  

Praktikumtár

Balaton riviéra

Vízparti szállás

Fogyasztóbarát

Balaton Best Card